نرم افزار حقوق و دستمزد پیشگامان مازندران

نرم افزاری جامع برای مدیریت و محاسبه حقوق و دستمزد قابل استفاده در شرکتها، سازمانها، موسسات، کارخانه ها و کارگاههــا، فروشگاهها، هتلها، رستورانها، بیمارستانها و …

با توجه به قوانین حقوق و دستمزد و مالیات های حقوق و همچنین بحث بیمه کارگران و کارمندان، و همچنین به منظور بهینه سازی فرآیندهای مربوط به حقوق و دستمزد، در گروه تولیدی نرم افزار پیشگامان بر آن شدیم با تولید نرم افزار حقوق و دستمزد، تکنولوژی نوین روز را به کار گیریم تا صاحبان صنایع و مشاغل بتوانند با استفاده از یک سیستم امن و قدرتمند و با ثبات محاسبات پیچیده حقوق و مزایای کارمندان و کارگران خود را به راحتی انجام دهند.

همانطور که مستحضر هستید یکی از مهمترین عوامل در مدیریت صحیح حقوق و دستمزد، دسترسی کامل به اطلاعات و در نهایت محاسبه صحیح حقوق و مزایای کارکنان می باشد. نرم افزار حقوق و دستمزد پیشگامان با نهایت دقت می تواند نیازهای شما را در مدیریت این امور برآورده نماید.

اهمیت دادن به نیروی کار و کسب رضایت آنها یکی از اصولی است که در هر سازمان موفقی رعایت می شود و استفاده از یک نرم افزار دقیق حقوق و دستمزد که با جدیدترین قوانین کار، بیمه و مالیات پیاده سازی و بروز رسانی می شود قطعا در رضایت شغلی پرسنل و در نهایت بازدهی آنها تاثیر فراوانی خواهد داشت.

نرم افزار حقوق و دستمزد

یکی دیگر از مزایای نرم افزار حقوق و دستمزد پیشگامان ارتباط مکانیزه آن با نرم افزار حسابداری و دیگر نرم افزارهای پیشگامان می باشد. بدین صورت که به صورت کاملا سیستمی و متمرکز اطلاعات ورود و خروج از طریق دستگاههای حضور و غیاب دریافت شده و کارکردها محاسبه می شود و با توجه به اطلاعات موجود در احکام پرسنل ، پاداشها ،وامها، اضافه کاریها و … حقوق و مزایا و کسورات محاسبه می شود.

در نگاه اول، به نظر میرسد محاسبات مربوط به حقوق و دستمزد ساده باشد ولی با توجه به ارتباط زیادی که این موضوع با قوانین کار و بیمه و مالیات دارد قطعا جهت انجام محاسبات دقیق و بی نقض به یک سیستم حقوق و دستمزد کارا نیاز دارید.

شرکت پیشگامان با افتخار و با در اختیار داشتن نرم افزاری دقیق در زمینه محاسبه حقوق و دستمزد، ایجاد خروجی های بیمه و مالیات، محاسبه عیدی و سنوات کارکنان در پایان هر سال، محاسبه مطالبات پرسنل در زمان تسویه، گزارشاتی کامل و بسیاری امکانات دیگر  آماده ارائه خدمات می باشد.

چرا نرم‌افزار حقوق و دستمزد پیشگامان؟

نرم افزار جامع حقوق و دستمزد پیشگامان کاملا سازگار با نیازهای شما بوده و در زمینه مدیریت و محاسبه حقوق و دستمزد کارکنان همراه شما خواهد بود.
پیشگامان در جهت امنیت و حفظ اطلاعات مالی کاربران اقدامات لازم را انجام داده و با بهره گیری از روش های مناسب، امنیت داده ها را برقرار نموده است.
بروز رسانی های سامانه حقوق و دستمزد که در جهت افزایش کیفیت و کارایی انجام می شود به صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
تیم پشتیبانی پیشگامان جهت حل مشکلات و سوالات شما با افتخار در تمامی روزهای هفته، پاسخ‌گو و در کنار شما است.
رابط کاربری آسان یکی از مهمترین اصول ما در طراحی نرم افزار حقوق و دستمزد پیشگامان بوده است تا کاربر در نهایت سرعت و سادگی به هدف خود نائل آید.

امکانات نرم افزار حقوق و دستمزد پیشگامان

یک نرم افزار حقوق و دستمزد کارا باید تمام نیازها در حوزه های پرسنلی ، احکام کارگزینی ، محاسبات حقوق، امور مربوط به بیمه و مالیات و گزارشاتی جامع را پوشش دهد.

تصاویر نرم افزار

جهت آشنایی شما عزیزان با محیط نرم افزار حقوق و دستمزد پیشگامان ، تعدادی از تصاویر این سامانه را ارائه می نماییم.

با افتخار آماده پاسخگویی سوالات شما در رابطه با نرم افزار حقوق و دستمزد هستیم.

4.2/5 - (5 امتیاز)